Dwukierunkowa komunikacją satelitarną w Ulefone Armor 23 Ultra

Tam gdzie nie masz zasięgu sprawdzi się Ulefone Armor 23 Ultra

Odkryj rewolucję w komunikacji z Ulefone Armor 23 Ultra. Bullitt Satellite Messenger umożliwia dwukierunkową komunikację satelitarną dzięki czemu zawsze i wszędzie, bez względu na warunki, pozostaniesz w kontakcie.

Armor 23 Ultra z błyskawicznym ładowaniem 120 W Flash Charge i bezprzewodowym ładowaniem 50 W to pewność szybkiego działania. Wyposażony w przycisk satelitarnego SOS i dostęp 24/7 do międzynarodowego centrum ratunkowego FocusPoint Armor 23 Ultra umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych i komunikatów SOS nawet poza siecią komórkową i Wi-Fi.Armor 23 Ultra ma zaledwie 12,75 mm. To połączenie smukłej estetyki i niezawodnej wytrzymałości o czym  świadczą certyfikaty IP68/IP69K i MIL-STD-810H. Odporność na pył, wodę, upadki z wysokości 1,8 m i 30-minutowe zanurzenie w wodzie na głębokość 2m to standardy, które definiują Armor 23 Ultra jako niekwestionowanego lidera w trwałości. W tym modelu moc spotyka się z elegancją. Wytrzymałość na jeszcze wyższym poziomie osiąga dzięki ekranowi Victus® o wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz i rozdzielczości FHD+ 1080×2460. Również doznania wizualne wchodzą na nowy poziom. Optyka Ulefone Armor 23 Ultra to nowoczesny system kamer. Składają się na niego – potężny 50 MP aparat główny Samsung GN1, zaawansowany noktowizor z algorytmem NightEif Ultra 3.0, teleobiektyw 3,2x, ultraszerokokątny aparat 117,3° i dwie diody podczerwieni. Bez względu na warunki oświetleniowe Armor 23 Ultra zapewnia doskonałą jakość każdego zdjęcia.
Wewnętrzna potęga Armor 23 Ultra to imponujące 24 GB RAM LPDDR4X i obszerna przestrzeń z 512 GB ROM UFS3.1. Z obsługą podwójnej sieci 5G zapewnia błyskawiczne korzystanie z internetu. Pojemna bateria o pojemności 5280 mAh gwarantuje długotrwałe doświadczenia bez potrzeby częstego ładowania.

Ulefone Armor 23 Ultra to połączenie niezawodności, wydajności i nowoczesnego designu, tworzące nieodzownego towarzysza dla osób aktywnych, które wymagają więcej. Odkryj go teraz i przygotuj się na nowe doznania. Z Ulefone Armor 23 Ultra stajesz się gotowy na wszystko.

Armor 23 Ultra to połączenie niezawodności, wydajności i nowoczesnego designu – idealny towarzysz dla osób aktywnych, które wymagają więcej. Odkryj go teraz i przygotuj się na nowe doznania. Z Ulefone Armor 23 Ultra będziesz gotowy na wszystko.

Ulefone Armor 23 Ultra jest dostępny w polskiej dystrybucji. Po więcej informacji zapraszamy na FUNTECH.