Inteligentny i bezpieczny dom z EZVIZ

CK Mediator oficjalnym dystrybutorem maki EZVIZ

Z radością pragniemy ogłosić, że CK Mediator został oficjalnym dystrybutorem produktów renomowanej marki EZVIZ. Ta nowa współpraca poszerza ofertę CK Mediator o innowacyjne rozwiązania dla inteligentnego domu. Firma EZVIZ powstała w 2012 roku z inicjatywy grupy Hikvision. Swoją działalność rozpoczęła w Stanach Zjednoczonych, a następnie w 2017 roku wprowadziła swoje produkty na polski rynek.

Historia firmy przeplata się licznymi sukcesami i innowacjami. Już w 2013 roku uruchomiono pierwszą edycję platformy Cloud Platform oraz wprowadzono na rynek pierwszą generację kamery bezpieczeństwa C1 z Wi-Fi, nagrodzoną prestiżową nagrodą Red Dot w 2014 roku. Kolejne lata to ciągłe rozwijanie oferty, wprowadzanie nowych produktów i usług oraz poszerzanie zasięgu działalności EZVIZ. W 2016 roku firma oficjalnie została utworzona w Hangzhou w Chinach, a liczba urządzeń oraz użytkowników przekroczyła 10 milionów.

Misją EZVIZ jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które dzięki nowoczesnym technologiom zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo i wygodę. Firma oferuje inteligentne urządzenia, takie jak kamery domowe, monitory, sensory, które doskonale sprawdzają się w różnych miejscach od domów i biur po sklepy i szkoły.

Dzięki zaawansowanym technologiom EZVIZ jest gotowy na dalszy rozwój i tworzenie jeszcze lepszych rozwiązań, aby zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo i komfort na najwyższym poziomie. Współpraca z CK Mediator, oficjalnym dystrybutorem firmy Thronmax, otwiera nowe możliwości dla rozwoju marki i dostarczania innowacyjnych produktów na polski rynek.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaprezentować naszym klientom produkty najwyższej jakości, które zapewnią im komfort, bezpieczeństwo i wygodę w codziennym życiu. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyła nas marka EZVIZ, jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie obopólne korzyści. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.