NOWOŚCI OD MIBRO DEDYKOWANE DLA DZIECI

Smartwatche Mibro P5 i Z3 sprawdzą się na nadgarstkach latorośli. To bezpieczeństwo i komunikacja w jednym. Mibro kids to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą być w stałym kontakcie ze swoimi dziećmi. Smartwatche mają w sobie wszystkie niezbędne funkcje, które pomagają w codziennym życiu.

Mibro P5 Kids

Dzięki karcie nanoSIM, GPS, Glonass i Beidou, będziesz wiedzieć gdzie znajduje się Twoje dziecko i mieć pewność, że jest bezpieczne. Oprócz podstawowych funkcji takich jak alarm, krokomierz i prognoza pogody. Mibro P5 Kids oferuje wiele innych przydatnych funkcji. Dzięki funkcji „Znajdź zegarek” nigdy więcej Twoje dziecko nie zgubi smartwatcha, a wbudowana latarka będzie pomocna w ciemności. Smartwatch Mibro P5 Kids posiada certyfikat wodoszczelności, co oznacza, że Twoje dziecko może go nosić nawet podczas zabaw wodnych. Nie musisz się martwić o zalanie czy zachlapanie – smartwatch jest odporny na wodę. Dzięki ekranowi o przekątnej 1,3 cala i aparatowi tylnemu o rozdzielczości 2 MP, Twoje dziecko będzie mogło robić zdjęcia i nagrywać filmy w dobrej jakości, a Ty możesz z łatwością podziwiać te wspomnienia na swoim smartfonie. Bateria o pojemności 900 mAh zapewnia długi czas pracy. Nie musisz się martwić o szybkie rozładowanie – Twój maluch będzie mógł korzystać z urządzenia przez długi czas.

Mibro Z3

Smartwatch Mibro Z3 łączy bezpieczeństwo i zabawę w jednym. To idealne rozwiązanie dla dzieci, które chcą być w stałym kontakcie ze swoimi rodzicami. Dzięki funkcji GPS, Glonass i Beidou, rodzice mogą zawsze wiedzieć, gdzie znajduje się ich dziecko i mieć pewność, że jest bezpieczne. Mibro Z3 to wielofunkcyjny towarzysz, oferuje wiele przydatnych funkcji, takich jak alarm, krokomierz i prognoza pogody. Możesz także łatwo znaleźć zgubiony smartwatch dzięki funkcji „Znajdź zegarek”. A wbudowana latarka jest pomocna w ciemności. Jest wodoszczelny, więc nie musisz się martwić o zalanie czy zachlapanie – smartwatch jest gotowy na każdą przygodę. Dzięki ekranowi o przekątnej 1,3 cala, aparatowi tylnemu o rozdzielczości 2 MP i aparatom przednim o tej samej rozdzielczości, Twoje dziecko będzie mogło robić zdjęcia i nagrywać filmy w dobrej jakości, a Ty możesz cieszyć się tymi wspomnieniami na swoim smartfonie. Bateria o pojemności 1000 mAh zapewnia długi czas pracy smartwatcha Mibro Z3. Twoje dziecko będzie mogło korzystać z urządzenia przez długi czas bez konieczności częstego ładowania.

Wybierz smartwatch Mibro P5 Kids lub Z3 i daj swojemu dziecku więcej bezpieczeństwa i przyjemności! To idealne urządzenie, które łączy funkcje edukacyjne i rozrywkowe w jednym.

Powyższe modele są dostępne w sprzedaży. Po więcej informacji zapraszamy na FUNTECH.