Nowa era dźwięku! CK Mediator partnerem Thronmax jako oficjalny dystrybutor

Doskonałe brzmienie z marką Thronmax

Z przyjemnością ogłaszamy, że CK Mediator został oficjalnym dystrybutorem produktów marki Thronmax. Ta nowa współpraca umożliwia nam poszerzenie oferty o wysokiej jakości produkty audio, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Thronmax to wiodący producent profesjonalnych produktów audio dla branży nagraniowej, nadawczej, postprodukcyjnej oraz streamingowej. Mikrofony Thronmax oferują najlepsze rozwiązania mikrofonów pojemnościowych do studia, USB, podcastów, wideokonferencji oraz nagrywania terenowego. Mikrofony Dostarczają wysokiej jakości dźwięku. Thronmax projektuje i opracowuje narzędzia do nagrywania oraz akcesoria muzyczne dla muzyków, YouTuberów, podcasterów, hobbystów i graczy. Mikrofony Thronmax mogą być używane na żywo podczas koncertów, w domowym studiu nagraniowym czy sali prób. Thronmax dysponuje międzynarodowym zespołem liczącym ponad 50 osób z różnych dziedzin, takich jak inżynieria elektroniczna, projektowanie przemysłowe, inżynieria techniczna, inżynieria dźwięku i akustyki. Oprócz głównego biura w Hongkongu posiadają biura w Shenzhen, Dongguan oraz w New Jersey,

Mikrofony Thronmax są sprzedawane w ponad 100 krajach – i nadal się rozwijają – co czyni Thronmax prawdziwie globalną firmą.
W świecie tworzenia treści, posiadanie odpowiedniego sprzętu może mieć znaczący wpływ na jakość Twojej pracy. Niezależnie czy jesteś podcasterem, streamerem, graczem czy też artystą nagraniowym, osiągnięcie czystego i profesjonalnego dźwięku jest kluczowe. Wysokowydajny mikrofon podnosi nagrania dźwiękowe na profesjonalny poziom, a jak wiadomo nagrania dźwiękowe odgrywają dziś kluczową rolę zarówno dla profesjonalistów jak i hobbystów tworzących treści. Dobra jakość dźwięku zwiększa atrakcyjność filmów, podcastów i muzyki, podczas gdy słaba jakość dźwięku może zniechęcić widzów i słuchaczy.

Ramię czy stojak Thronmax to niezbędny dodatek dla wszystkich, którzy chcą poprawić jakość dźwięku. Elastyczność, wytrzymałość i łatwość instalacji ułatwiają korzystanie. Thronmax to wszechstronne i niezawodne rozwiązania, które nie zawodzą. Wypróbuj i poczuj różnicę jaką może przynieść w Twoich nagraniach audio, streamach i projektach kreatywnych.

Nasza firma zawsze stawiała na jakość i innowację, dlatego wybór Thronmax jako partnera dystrybucyjnego doskonale wpisuje się w naszą strategię rozwoju. Wierzymy, że dzięki tej współpracy będziemy mogli jeszcze bardziej zaspokoić potrzeby klientów i umocnić naszą pozycję na rynku.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą produktów Thronmax oraz do skorzystania z naszego profesjonalnego doradztwa i wsparcia. Czekają na was najlepsze rozwiązania audio, które przyniosą wyjątkowe doznania dźwiękowe w każdej dziedzinie twórczości.