IMMERGAS WARSZAWA NA SZYCIE PREZERO GRAND PRIX PLS 2023

W dniach 17-20 sierpnia na Stadionie Letnim w Gdańsku drużyna z Warszawy zaprezentowała swoje mistrzostwo zdobywając pierwsze miejsce w Prezero Grand Prix PLS 2023, a Artur Szalpuk również z Immergasu, został wybrany MVP turnieju.

Immergas Warszawa, którego partnerem jest Ulefone, na początku zmierzył się z GKS Katowice, Aluron CMC Wartą Zawiercie i Barkomem Każany Lwów. Wygrana z tymi zespołami zapewniła drużynie wyjście z grupy z pierwszego miejsca. W ćwierćfinale warszawianie mierzyli się ze Ślepskiem Malow Suwałki, a po drugim secie było już jasne kto przechodzi dalej. W półfinale warszawska drużyna zagrała z gospodarzami – Trefl Royal Seafood Gdańsk – pokonując ich w również w dwóch setach. Najwięcej emocji wzbudził finał z PSG Stal Nysa. Wygrana Immergasu nie była oczywista. Przeciwnicy walczyli zaciekle, jednak stołeczni siatkarze zamknęli pierwszego seta wygraną 28:26. W kolejnym secie kontynuowali swoją dobrą passę, zwyciężając spektakularnym wynikiem 25:18 i tym samym zdobywając pierwsze miejsce na podium.

Najbardziej wartościowym graczem tych rozgrywek okazał się przyjmujący Immergas Warszawa – Artur Szalpuk.

CK Mediator gratuluje wszystkim drużynom i dziękuje za zaciętą, pełną emocji grę. Być częścią Waszej drużyny to duża przyjemność.