Ulefone Armor 24 – Niezawodny towarzysz na każdą pogodę

Oświetl sobie drogę w ciemnościach

Czy kiedykolwiek marzyłeś o smartfonie, który jest nie tylko potężny, ale także wytrzymały i funkcjonalny? Poznaj Ulefone Armor 24 – urządzenie, które zmieni Twoje postrzeganie mobilnej technologii.

Tym co wyróżnia Armora 24 jest supermocna latarka 1000 lumenów i bateria 22000 mAh Gdy potrzebujesz światła w najmniej oczekiwanych momentach, supermocna latarka o jasności 1000 lumenów na plecach Armor 24 jest gotowa na akcję. Nie musisz już się martwić o nagłe ciemności. A dzięki ogromnej baterii 22000 mAh, twój telefon będzie działał przez wiele dni, zawsze gotowy do działania. Nawet po wielu godzinach korzystania ze wszystkich funkcji, możesz być pewien, że nie zostaniesz bez zasilania. Jeśli jednak zdarzy się, że bateria się wyczerpie, szybkie ładowanie 66W przywróci ją do życia w mgnieniu oka. Ale to nie wszystko! Twój Armor 24 może także posłużyć jako źródło zasilania dla innych urządzeń, dzięki funkcji ładowania zwrotnego 10W.

Imponujący 6,78-calowy wyświetlacz z odświeżaniem 120 Hz pozwala na oglądanie filmów, przeglądanie stron internetowych i granie w gry. Każdy ruch i szczegół będzie widoczny w niesamowitej płynności. Z aparatem szerokokątnym 64 Mpx z Night Vision, możesz robić doskonałe zdjęcia nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Dzięki tej funkcji, zdjęcia nocne nabiorą nowego znaczenia. A kamerka do selfie o rozdzielczości 16 MP zapewni wyjątkowe autoportrety. Potężny układ MediaTek Helio G95 gwarantuje płynność i wydajność nawet podczas najbardziej wymagających zadań. Twoje dane są zawsze dostępne dzięki ogromnej pamięci 12 GB RAM i 256 GB ROM, a jeśli to nie wystarczy, możesz rozszerzyć ją do aż 2 TB za pomocą karty micro SD. Aby zapewnić jeszcze większą wygodę, Armor 24 wyposażony jest w czytnik linii papilarnych, obsługę dual SIM i moduł NFC. Ostatnim, ale nie mniej ważnym punktem jest system operacyjny – Armor 24 działa na najnowszym Androidzie 13, co oznacza, że zawsze będziesz miał dostęp do najnowszych funkcji i zabezpieczeń.

Ulefone Armor 24 to więcej niż tylko smartfon. To wszechstronne narzędzie, które sprawdzi się w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy jesteś na wyprawie wśród dzikiej przyrody, czy po prostu potrzebujesz niezawodnego partnera przy codziennych obowiązkach. Przygotuj się na nową jakość mobilnej technologii z Armor 24!