Współpraca CK Mediator z Marką Reolink: Nowy Rozdział w Świecie Bezpieczeństwa

Innowacyjne Rozwiązania dla Twojego Bezpieczeństwa

Mamy przyjemność ogłosić, że firma CK Mediator rozpoczęła współpracę z renomowaną marką Reolink, pionierem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa i monitoringu. Ta współpraca otwiera nowe możliwości dla naszych klientów, zapewniając im dostęp do najnowocześniejszych technologii w dziedzinie ochrony mienia i monitoringu.

Od momentu swojego powstania w 2009 roku firma Reolink dedykowała się tworzeniu najwyższej jakości produktów monitoringu wizyjnego zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Pierwszy produkt został wprowadzony na rynek w lipcu 2009 roku i spotkał się z entuzjastycznymi recenzjami klientów, którzy docenili zarówno jakość, jak i obsługę. Reolink to nie tylko gwarancja jakości i niezawodności, ale także zaawansowane funkcje takie jak monitorowanie zdalne, zbieranie dowodów oraz korzyści ubezpieczeniowe.

W swojej ofercie Reolink oferuje szeroki wybór kamer akumulatorowych, które zapewniają bezprzewodową łączność poprzez Wi-Fi lub modem LTE, kamery Wi-Fi, kamery POE, które zapewniają stabilne połączenie z rejestratorem, kamery akumulatorowe LTE to innowacyjne urządzenia umożliwiające bezprzewodowy monitoring dzięki technologii LTE.

Dzięki produktom Reolink, innowacyjnym rozwiązaniom i zaawansowanej technologii, użytkownicy mogą cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem w swoim domu lub miejscu pracy.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem w celu uzyskania więcej informacji na temat naszej współpracy z Reolink oraz najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa dla Państwa potrzeb. Razem tworzymy bezpieczne i pewne środowisko dla naszych klientów.