CK MEDIATOR OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM GAMINGOWEGO NOTEBOOK’A XPG

Kategoria: Informacja Prasowa

NOTEBOOK GAMINGOWY XPG XENIA 15 KC

Nowy notebook XPG XENIA 15 został zaprojektowany wspólnie z firmą Intel w celu zapewnienia optymalnej wydajności, jest wyposażony w najnowszy procesor Intel i7 11800H i kartę graficzną NVIDIA RTX 3070, a także wiele funkcji usprawniających każdy aspekt jego użytkowania. Nagrodzony dysk SSD XPG Gammix S70 oraz specjalnie dobrany moduł pamięci XPG o wysokiej wydajności są doskonałym uzupełnieniem najwyższej klasy procesora i karty graficznej, zapewniając wspólnie zawrotne szybkości. Ekran o wysokiej rozdzielczości QHD 165 Hz oraz rozwiązanie dźwięku przestrzennego dostrojone przez wirtuozów dźwięku z Sound Research sprawiają, że każda klatka jest bardziej ostra i szybsza nie tylko wizualnie, ale wręcz doświadczalnie. Wszystkie te elementy są umieszczone w cienkiej obudowie ze stopu magnezu 20,5 mm, co gwarantuje solidną niczym skała konstrukcję o wadze całkowitej nieprzekraczającej 2 kilogramów.

WSPÓŁPRACA FIRM XPG I INTEL

Po owocnej współpracy firm XPG i Intel nad oryginalnym notebookiem XPG XENIA 15 nowa edycja z roku 2021 zapewnia jeszcze lepsze doświadczenia gamingowe dzięki doskonałej wydajności i funkcjom najwyższej klasy. Nowy notebook XPG XENIA 15 jest wyposażony standardowo w procesor mobilny Intel® TGL-H Core™ i7-11800H 11. generacji oraz wydajną kartę graficzną NVIDIA® GeForce® RTX 3070, które czynią go prawdziwą mechaniczną bestią zapewniającą epickie sesje gamingowe oraz perfekcyjną co do piksela jakość.

LEKKA OBUDOWA ZE STOPU MAGNEZU

Notebook XPG XENIA 15 jest lekki (<1,94 kg/4,2 lb) i cienki (20,5 mm), co przekłada się na jego znakomity styl i mobilność. Wykonany z wysokiej jakości stopu magnezu notebook XPG XENIA 15 jest nie tylko łatwy do przenoszenia, ale także niezwykle solidny i wytrzymały. Dolna pokrywa ze śrubami mocującymi jest przyjazna dla osób samodzielnie składających komputery, ponieważ zapewnia szybki i łatwy dostęp umożliwiający bezproblemową modernizację i konserwację.

POCZUJ KAŻDE NACIŚNIĘCIE

Notebook XPG XENIA 15 jest wyposażony w przestronną optyczną klawiaturę mechaniczną, dzięki której jest nie tylko wygodny podczas pisania, ale także doskonały do grania w gry za sprawą bardzo małych opóźnień wynoszących zaledwie 0,2ms. Wszystkie klawisze zapewniają przyjemne kliknięcie o poziomie cichości „brązowego” przełącznika klawiszy. Każdy klawisz ma wbudowaną jasną diodę LED o żywym podświetleniu RGB z opcjami dostosowywania.

EKRAN QHD 165 Hz

Przestronny 15,6-calowy ekran IPS QHD (2560 x 1440) 165 Hz oferuje korzyści w dwóch różnych wymiarach, czyli imponującą i przyjemną równowagę między szybkim tempem akcji i bogatymi w szczegóły elementami wizualnymi. 100% gama kolorów sRGB sprawia, że gry wyglądają tak, jak je zaprojektowano oraz umożliwia tworzenie własnej zachwycającej zawartości.

PŁYNNOŚĆ ELEMENTÓW WIZUALNYCH

Wąska ramka 4,9 mm ze stosunkiem ekranu do obudowy wynoszącym 85% oferuje większy obszar na ekranie i mniej elementów obciążających i rozpraszających uwagę. Ponadto można go całkowicie otworzyć pod kątem 180° w celu łatwego udostępniania zawartości.

ŁĄCZNOŚĆ O DUŻEJ SZYBKOŚCI

Notebook XPG XENIA 15 oferuje rozbudowany zestaw portów We/Wy o wielu opcjach zgodności. Thunderbolt™ 4 obsługuje transfery danych do 40 Gb/s i protokół USB 4.0. Ponadto notebook XPG XENIA 15 jest wyposażony w kilka szybkich portów USB 3.2 Gen2, port 2.5 Gigabit LAN i gniazdo HDMI 2.1 oraz czytnik kart SD SDXC. Dzięki notebookowi XPG XENIA 15 można pożegnać się z koniecznością noszenia dodatkowych kluczy sprzętowych czy adapterów. Moduł Intel Wi-Fi 6 jeszcze bardziej podkręca szybkość łączności dzięki większym szybkościom danych, szczytowym szybkościom gigabitowym, większej wydajności i mniejszym opóźnieniom.

Notebook XPG Xenia już dostępny u naszego partnera FUNTECH.PL