CK MEDIATOR OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM PRODUKTÓW MARKI TESLA

Kategoria: Informacja Prasowa

O MARCE TESLA

Firma TESLA nadal rozwija prawie 70-letnią historię Marki. Produkty smart home są uzupełnieniem oferty. Celem Marki jest, aby inteligentny dom stał się integralną częścią ekosystemu jakim jest mieszkanie czy dom, dlatego tworzy rozwiązania dla inteligentnego domu w jednej aplikacji mobilnej. Przy kreacji nowych produktów istotna jest trwałość materiałów i przystępność cenowa.

ASORTYMENT TESLA

W portfolio Marki znajdują się oczyszczacze powietrza, kamery, inteligentne produkty dla zwierząt domowych, nawilżacze powietrza, czujniki, przełączniki, inteligentne wagi, a nawet inteligentne ogrzewanie. Ciekawym urządzeniem jest inteligentny laser do zabawy dla pupili domowych. Jednak to nie jedyny produkt skierowany dla czworonożnych domowników. Na uwagę zasługuje również inteligentna kuweta dla kota, inteligentne poidełko dla zwierząt i inteligentny dozownik karmy dla zwierząt,

INTELIGENTNY DOM

Produkty inteligentnego domu ułatwią życie i zaoszczędzą czas. Wszystkie urządzenia można łatwo dostosować i adaptować do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Są kompatybilne z systemem Android. Czujniki i inne akcesoria działają przez sieć Wi-Fi, Internet lub Bluetooth, zatem bez przebudowy i skomplikowanej konfiguracji inteligentnych urządzeń w łatwy i przyjemny sposób można mieć cały dom pod kontrolą.

Kontrola domu za pomocą aplikacji jest w zasięgu smartfona. Nowoczesne rozwiązania wchodzą na salony domów i mieszkań z coraz większą swobodą. Nie trzeba już martwić się o swój dom podczas nieobecności, bo inteligentny asystent zajmie się jego bezpieczeństwem i zadba o komfort właściciela i jego pupila.

Produkty marki TESLA są już dostępne u naszego partnera FUNTECH.PL