CK MEDIATOR OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM PRODUKTÓW IMILAB

Kategoria: Informacja Prasowa

 

IMILAB (Shanghai) Co., Ltd. to przedsiębiorstwo, które koncentruje się na inteligentnym domu. Korzysta z głębokiej integracji AI (sztuczna inteligencja), aby dostarczać produkty i usługi zapewniające bezpieczeństwo w domu i w życiu. Jest jedną z najwcześniejszych skupionych na ekologii firm sieciowych Xiaomi i pierwszymi członkami 100-milionowego klubu w tej sieci.

Założona w kwietniu 2014 r. firma IMILAB ma siedzibę w Szanghaju, centrum usług w Pekinie oraz łańcuch dostaw i centrum produkcyjne w Huizhou. Firma posiada wiele podstawowych kompetencji, w tym niezależne projektowanie produktów, badania, rozwój i konserwację oprogramowania sprzętu, badania i rozwój sztucznej inteligencji oraz aplikacje do eksploracji danych platformy inteligentnego domu.

Głównymi partnerami firmy są min. MIOT, Alibaba, JD, Samsung, China Telecom, China Mobile i inne. Wraz z nimi IMILAB wprowadza kolejne produkty, opierając się na bezpieczeństwie oraz uruchamia platformę obsługi poprzez integrację ścieżki inteligentnego domu z pełną gamą produktów.

‚W przyszłości będziemy dalej współpracować z naszymi partnerami, aby dzięki najnowszej technologii umożliwić szczęśliwe życie domowe dla każdej rodziny ”.

 

Produkty marki IMILAB już dostępne u naszego partnera FUNTECH.PL oraz w sklepie FACEBOOK FUNTECH.PL