CK MEDIATOR POSZERZA OFERTĘ DYSTRYBUCYJNĄ O PRODUKTY MARKI DORSCH I TECHNAXX

Kategoria: Informacja Prasowa

 

W tym roku firma CK Mediator poszerza ofertę dystrybucyjną o kolejne marki zagranicznych producentów, którzy dynamicznie zwiększają zasięg swoich produktów, wchodząc również na rynek polski.

Dorsch Home to firma rodzinna, która od wielu lat odnosi sukcesy w produkcji i dostawach sprzętu kuchennego i przyborów kuchennych do kilku krajów na całym świecie. Została założona w 2013 roku w Danii. Głównym celem firmy było stworzenie linii ekskluzywnych produktów z solidnego, trwałego i przyjaznego środowisku materiału w przystępnej cenie.

Firma Dorsch jest dziś znana ze swoich popularnych garnków i patelni, które są produkowane z odlewanego aluminium i wysokiej jakości powłoki ceramicznej po bardzo konkurencyjnych cenach. Asortyment obejmuje szybkowary, artykuły do ​​pieczenia, noże, sztućce, przybory kuchenne itp. Szeroka gama produktów obejmuje ogólne potrzeby w kuchni i zapewnia zdrowszy styl życia.

Podczas opracowywania swoich produktów firma skupia się również na innych ważnych aspektach, takich jak innowacje, design i technologia.
Pragnie oferować klientom wyjątkowe produkty kuchenne, wykonane z najlepszych materiałów, które są zgodne z ustawą o bezpieczeństwie sprzętu i produktów (TUV).

Firma Technaxx zajmuje się produkcją sprzętu elektronicznego proponując swoje produkty w bardzo konkurencyjnych cenach, odpowiadając jednocześnie wysokim wymaganiom klientów. Od 2003 roku rozwija branżę elektroniczną we Frankfurcie nad Menem, teraz produkty te są dostępne już w 40 000 punktów sprzedaży w 25 krajach, w tym również w Polsce.

Modny, futurystyczny design, łatwość  użytkowania, wysoka jakość technologiczna i korzystny stosunek ceny do jakości i możliwości są niezbędne do osiągnięcia sukcesu na rynku rozrywki i elektroniki użytkowej. Od samego początku gama produktów Technaxx zapewnia również swoje rozwiązania zgodnie z własnym projektem i miarami wydajności, wraz z kompetentnymi producentami i starannie dobranymi zakładami produkcyjnymi.

 

Produkty marki DORCH i TECHNAXX  już dostępne u naszego partnera FUNTECH.PL