FINAŁ LIGI RUNMAGEDDON 2021 – PODSUMOWANIE SEZONU

Kategoria: Informacja Prasowa

Tegoroczna edycja imprez pod szyldem RUNMAGEDDON 2021 dobiegła końca w sposób niezwykle spektakularny i nie było możliwości zorganizować jej w okolicznościach przyrody piękniejszych niż  nasze rodzime Bieszczady. W finale ligi zawodnikom przyszło mierzyć się z przeszkodami w  przepięknych i niezwykle malowniczych plenerach rwącego Sanu oraz górskich szlaków, które o tej porze roku dodatkowo zachwycają niezwykłą różnorodnością barw, całości zaś towarzyszyła piękna pogoda i aura złotej polskiej jesieni.
Również i w tym wydarzeniu nie zabrakło ekipy Ulefone, która jak zawsze na firmowym stoisku prezentowała nasze telefony i akcesoria oraz odpowiadała na pytania ciekawskich, ale również sama brała udział w evencie, z sukcesami pokonując przeszkody na trasie.
Tym samym był to kolejny już event, w którym ekipa Ulefone Polska brała udział nie tylko jako partner tegorocznego cyklu. Towarzyszyliśmy wam  na trasie także podczas drugiej w tym roku warszawskiej imprezy, która odbyła się nad Zalewem Zegrzyńskim dwa tygodnie wcześniej…

i tak samo jak przy okazji każdej imprezy objętej patronatem Runmageddon nie zabrakło energii, wspaniałej atmosfery i świetnej zabawy, która rozbudziła wśród niektórych z nas nową pasję i z pewnych źródeł wiemy, że przygoda ta nie zakończy się wraz z końcem sezonu 2021. 🙂

Tegoroczny udział Ulefone Polska w evencie Runmageddon, cieszącym się już ogromną popularnością wśród biegaczy i sportowców, możemy określić jako ogromny sukces pod względem zainteresowania naszymi produktami, które idealnie wpasowały się w charakter imprezy. Mieliśmy również okazję pokazać jak w rzeczywistości pancerne smartfony Ulefone sprawdzają się w warunkach ekstremalnych i z przyjemnością stwierdzamy, że zdały ten test celująco. Wpadały do wody, spadały na ziemię w trakcie przepraw przez niezliczone przeszkody. Błoto i piach również okazały się niewystarczające, aby pokonać nasze urządzenia. Wśród gości i uczestników imprezy zyskaliśmy pokaźną rzeszę fanów, a od użytkowników, którzy pojawiali się przy naszym stoisku, usłyszeliśmy mnóstwo ciepłych słów uznania dla marki.

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w projekt oraz pomogli i umożliwili nam uczestnictwo w nim. Dziękujemy również organizatorom imprezy, którzy służyli pomocą w najdrobniejszych nawet sprawach technicznych, ale również zapewnili niesamowitą atmosferę i  wspaniałą zabawę. Odwiedziliśmy piękne miejsca, poznaliśmy wspaniałych ludzi i mamy gorącą nadzieję towarzyszyć wydarzeniom z cyklu Runmageddon jako partner imprezy również w przyszłym sezonie.

DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA W KOLEJNYM SEZONIE!!!

 

Oficjalnym dystrybutorem marki Ulefone w Polsce jest firma CK MEDIATOR.