OSTATNIE STARCIE NA POLANIE JAKUSZYCKIEJ

Kategoria: Informacja Prasowa

To będzie ekstremalny weekend. Kolejne kilometry tras czekają na Was na Polanie Jakuszyckiej. Na ostatnim evencie tego sezonu (22-23.10) będzie miał miejsce VII Finał Ligi Runmageddon i VII Mistrzostwa Polski Runmageddonu. Niech Was nie zwiodą piękne górskie plenery, zachwycające o tej porze roku ferią barw. To będzie weekend mocnych wrażeń. Po raz ostatni w tym sezonie możecie bezkarnie brodzić w błocie. Jeśli macie jeszcze trochę sił to przeszkody wycisną z Was wszystko, a mięśnie na długo zapamiętają to wydarzenie.

Również i tym razem nie zabraknie ekipy Ulefone. Zapraszamy do stoiska firmowego, gdzie dostępne będą telefony i akcesoria Ulefone. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania i wątpliwości. Pancerniaki Ulefone mierzą się z błotem, wodą i kurzem każdego dnia. Udowodniły, że dla nich to chleb powszedni.

Z tego miejsca dziękujemy za kolejny sezon z Runmageddonem, jako partner cyklu już po raz trzeci. Dziękujemy za wspaniałą zabawę, gorącą atmosferę i energię. Dziękujemy za organizację i wsparcie, za wspaniałe plenery i ludzi poznanych na trasie.