ANIMATSURI – NAJWIĘKSZY W POLSCE KONWENT MANGI I ANIME

Kategoria: Informacja Prasowa

Już 28 lipca startuje Animatsuri 2023 powered by Nubia RedMagic To drugi rok współpracy marki Redmagic ze Stwowarzyszeniem Animatsuri w ramach konwentu, tym razem jako sponsor tytularny. Główną atrakcją będzie, jak zawsze, konkurs Cosplay, w którego jury zasiądą Little Hikikomori, Mika (IG: @chyba_tyyyy) i Brother Varcolac, a o nagrody zadba m. in. RedMagic Polska. W kategorii głównej czyli za Najlepszy Strój nagrody będą następujące:
I miejsce – Tablet Nubia Pad 3D o wartości 6999zł
II miejsce – Smartphone Redmagic 8 Pro 16/512 o wartości 5149 zł
III miejsce – Smartphone Redmagic 8 Pro 12/256 o wartości 4099 zł
Jeśli podczas trwania festiwalu Twój kostium będzie wymagał naprawy to bez względu na to czy bierzesz udział w konkursie czy nie, będziesz mógł skorzystać z pomocnej dłoni i narzędzi dostępnych na stoisku Cosplayowej Strefy Naprawczej. Niespodzianką będzie prelekcja @yenkoes znanej na całym świecie vtuberki i ilustratorki polskiego pochodzenia. Z kolei na stoisku Akaa będziecie mogli kupić najnowszą część Yaoi Market 2 czyli parodię romantycznych mang i anime w wersji komiksowej. W programie przewidziany jest również wielki koncert Eurobeat oraz prawdziwy holo koncert wirtualnych wokalistów, w tym Hatsune Miku, Kagamine Rin&Len, Megurine Luki. Na miejscu otrzymacie mapkę wystawców, abyście nie pogubili się w gąszczu stoisk. Już w tym momencie na stronie dostępna jest lista wystawców, atrakcji i ważnych informacji https://festiwal.animatsuri.pl/
Wydarzenie rozrosło się do takich rozmiarów, że niezbędne było wprowadzenie limitu uczestników. Na każdy dzień festiwalu limit to 6 tyś. osób. Wierzymy, że zbliżający się konwent będzie jeszcze lepszy i przyniesie Wam dużo radości i satysfakcji, co będzie miało odzwierciedlenie na Waszych twarzach.