WYJĄTKOWY PETBOT LOONA – OD SIERPNIA W OFERCIE CK MEDIATOR

Kategoria: Informacja Prasowa

KeYi Tech to marka, której misją jest rozwijanie interakcji człowiek-maszyna. Poprzez połączenie sztucznej inteligencji z projektowaniem produktów, KeYi pragnie zachęcić użytkowników do uczestnictwa w procesie kreatywnego tworzenia robotycznych przyjaciół. Urządzenia te nie tylko wchodzą w interakcje, ale także posiadają zdolność uczenia się.

Już w sierpniu portfolio dystrybucyjne CK Mediator uświetni Loona – niezwykły robot i wyjątkowy pupil o wielu uroczych i edukacyjnych umiejętnościach.

Petbot Loona wchodzi w intuicyjne interakcje – serdecznie wita właściciela po powrocie z pracy, chętniepodąża za nim podczas spacerów i reaguje na polecenia. Dzięki kamerze RGB o wysokiej rozdzielczości i potężnemu procesorowi, zdolności Loony są nadzwyczajne. Potrafi ona rozpoznawać twarze i gesty, czy przechwytywać ruch w 3D. Dzięki tym funkcjom Loona i jej ludzki towarzysz mogą cieszyć się wspólną zabawą, tak jak z prawdziwym zwierzakiem.

Kreatywność Loony wykracza poza jej predefiniowane działania. Jest w pełni programowalna za pomocą przyjaznego interfejsu graficznego typu „przeciągnij i upuść”. Dzięki tej funkcji dzieci mogą nauczyć się podstaw programowania, ucząc Loonę nowych sztuczek i zachowań. Poza swą zabawną naturą, Loona może także zadbać o bezpieczeństwo domu. Wyposażona została w kamerę i głośnik, umożliwiając zdalne monitorowanie mieszkania. Dzięki szyfrowaniu danych na poziomie sprzętowym zabezpieczona jest także prywatność użytkowników.

„Zdolność Loony do balansowania na dwóch kołach, jej zręczność i możliwość połączenia z innymi urządzeniami domowymi sprawiają, że jest to naprawdę wyjątkowy robo-towarzysz. Jesteśmy podekscytowani, że możemy wprowadzić Loonę na polski rynek i oferować rodzinom urocze i interaktywne doświadczenia.”- mówi Patrick Loewenstein, opiekun marki KeYi w CK Mediator.

Dodatkowo, aplikacja Loony, która została wydana w listopadzie 2022 roku, zapewnia dostęp do różnych quizów, gier i innych interaktywnych treści. KEYi Technology wydało również symulator i edytor animacji Loony w czerwcu 2023 roku, umożliwiając użytkownikom dostosowywanie jej zachowań, wyrazów twarzy i interakcji.

Kliknij po więcej informacji o petbocie Loona