NOWE MODELE SMARTWACH’Y OD MIBRO

Kategoria: Informacja Prasowa

Z marka Mibro CK Mediator współpracuje od czerwca 2022. Mibro projektuje i produkuje inteligentne akcesoria już od 2015 roku. W portfolio producenta dostępne są urządzenia wspierające użytkowników w prowadzeniu zdrowego stylu życia, łączy wolność z technologią. W ofercie CK Mediator pojawiły się nowe modele smartwatchy – Mibro Lite 2, Mibro C2 i GS.

 

 

Mibro Lite 2 pracuje na chipsecie Dual – core i umożliwia połączenia przez Bluetooth. Na jednym ładowaniu wytrzymuje do 12 dni. Przy funkcji screen – off pracuje nawet ponad 60 dni bez doładowywania. Ma wbudowany monitoring zdrowia czyli tętna, snu i poziomu stresu i dotlenienia. Dysponuje 60 trybami sportowymi i możliwością dzielenia się wynikami swoich osiągnięć. Selektywne tarcze oraz różne style wraz z wyświetlaczem Amoled i metalową obudową tworzą ciekawy designerki produkt.

Mibro C2 z przekątną ekranu HD 1,69 cala ma wymienne silikonowe paski i kastomizowaną tarczę. Wodoodporność jest na poziomie 2 ATM. Całodobowo monitoruje tętno i saturację krwi, dodatkowo ma funkcję pomiaru jakości snu. Mibro C2 ma wbudowanych 20 trybów treningowych, a bateria wytrzyma 7 dni pracy w trybie dziennym, a w podstawowym aż 30 dni. Ten model waży jedyne 34 g i dysponuje funkcją płatności przez telefon.

Mibro GS wyposażony został w procesor Dual Core 4MB pamięci RAM oraz akumulator o pojemności 460 mAh, co umożliwia pracę w trybie GPS do 15 godzin, w trybie Daily Mode do 24 dni, a w trybie Basic nawet do 100 dni. Zegarek jest odporny na wodę do 5 ATM, co pozwala korzystać z niego podczas uprawiania sporów wodnych, nawet do 50 metrów głębokości. Model GS został wyposażony w 70 sportowych modułów. Dodatkowo pozwala mierzyć tętno, dotlenie, jakość snu i poziom stresu. Dla miłośników częstych zmian dysponuje kastomizowanymi tarczami, które dopasujesz w zależności od humoru czy gustu.