NOWY ARMOR X9 OD ULEFONE CZYLI X5-TKA PO TUNINGU

Kategoria: Telefony

UWAGA, UWAGA!!!

Znany i lubiany model pancernego smartfona, czyli Ulefone Armor X5 i X5 Pro otrzymał upgrade oraz nieco poprawiony design i tym samym jeszcze w 2021 roku dołączył do rodziny pancerniaków Ulefone’a jako Armor X9 i X9 Pro. Istotną różnicę stanowi system operacyjny, który z Android 10 przeskoczył na Android 11, co zapewnia znacznie wyższy poziom zabezpieczeń, poprawia komfort użytkowania i umożliwia bardziej płynną obsługę.

NAJWYŻSZY STOPIEŃ OCHRONY

Nowy Armor X9 ma najwyższy stopień ochrony IP68/IP69K dzięki czemu bez problemu wytrzymuje 30 minut na głębokości 1,5 m, 24 h zanurzony w betonie na głębokości 1 m oraz upadek z wysokości ponad 1 m. Jego niewątpliwy atut, to obudowa z poliwęglanu i stopu aluminium gwarantująca najwyższy stopień ochrony. Zwarta struktura wewnętrzna i wodoodporna membrana zapewniają bardzo wysoki stopień szczelności, a powłoka makrocząsteczkowa o dużej gęstości zapewnia pełną wodoodporność również elementom zewnętrznym (port USB, wejście słuchawkowe, głośniki).

IDEALNY NA EKSTREMALNE WYPADY

Zupełnie nowe wrażenia zapewni użytkownikom tryb podwodny. Uchwycisz niecodzienne chwile w formie zdjęć i filmów, a podwójna tylna kamera z matrycą 13 Mpx i trybem HDR oraz podwójną lampą błyskową gwarantuje niepowtarzalne ujęcia w dzień i w nocy, zarówno pod wodą jak i na powietrzu.

Z kolei w mroźne dni, dzięki odpowiedniemu trybowi możemy obsługiwać nasz smartfon nie zdejmując rękawiczek z dłoni. Tryb rękawiczki umożliwia obsługę za pomocą rękawiczek dedykowanych do ekranów dotykowych, ale również niektórych bawełnianych i skórzanych.

Ponadto telefon wyposażony jest w narzędzia, takie jak czujnik światła, cyfrowy kompas, miernik głośności, wysokościomierz, czy lupę, dzięki którym urządzenie staje się praktycznym i uniwersalnym narzędziem zarówno w domu jak i w podróży.

SZYBKI DOSTĘP

Na uwagę zasługuje również możliwość odblokowania na 2 sposoby – rozpoznawanie twarzy w przedniej kamerce i czytnik linii papilarnych z boku aparatu, to wyjątkowo szybki (0,2s.)  i jednocześnie bezpieczny sposób na dostęp do naszego smartfona.

Ciesz się skuteczną i szybką komunikacją również dzięki przyciskowi PTT (Push-to-talk), czyli technologii umożliwiającej przekazywanie wiadomości głosowych do określonej grupy osób. Telefon z taką funkcją przypomina krótkofalówkę (walkie-talkie), a dane (głos) przesyłane są za pomocą GPRS.

WZROST EFEKTYWNOŚCI I PRODUKTYWNOŚCI

Funkcja podzielnego ekranu, szerokokątny wyświetlacz i 8 rdzeniowy procesor poprawi wydajność i efektywność przy realizacji wielu zadań jednocześnie. W rezultacie Armor X9 jest zawsze zwarty i gotowy do pracy.

WAŻNE!!!

Pomimo niewielkich różnic między X5 i X9 firma ULEFONE postanowiła pozostawić w swojej ofercie oba modele, tak więc zarówno Armor X5 jak i X5 Pro będą wciąż dostępne w sprzedaży, jednak przez wzgląd na pojawienie się następcy z najnowszym oprogramowaniem, nie będą już aktualizowane. Jednocześnie chcemy poinformować, iż nasza firma CK Mediator, jako wyłączny dystrybutor marki Ulefone w Polsce wycofuje modele X5 i X5 Pro, a w naszej ofercie pozostanie jedynie nowy model X9 i X9 Pro.

Nowy Ulefone Armor X9 i X9 Pro już dostępny u naszego partnera FUNTECH.PL

Armor X5 i X5 Pro dostępny u naszego partnera FUNTECH.PL  do wyczerpania zapasów.