OUKITEL WP21 ZACHWYCA INNOWACYJNOŚCIĄ

Kategoria: Informacja Prasowa

Właśnie trafił do sprzedaży najnowszy Oukitel. WP21 Zaskakuje wyglądem, mocą i odpornością.

 

Na pierwszy rzut oka nie różni się od smartfonów tej klasy jednak plecki okazują się mocno innowacyjne. Okrągły ekran AMOLED z kontrastem AoD wpasowany jest między obiektywy aparatu. Poza różnymi tarczami zegarowymi, pozwala podejrzeć połączenia przychodzące, stan baterii, korzystać z muzyki czy z kompasu. Pozostałe 3 aparaty to główny Sony IMX686 z 64 MP, 20 MP SONY IMX350 noktowizyjny i 2 MP makro. Jakość zdjęć wykonywanych głównym aparatem jest zauważalnie wyższa. Szczegóły i odwzorowanie kolorów zachwyci nawet fotografów.

WP21 wyposażony jest w wydajny procesor Helio G99 6nm z częstotliwością odświeżania 120 Hz oraz 12 GB RAM i pamięcią masową 256 GB, którą można rozszerzyć do 1 TB kartą zewnętrzną. Taki zestaw, w połączeniu z matrycą IPS 6,78 cala o rozdzielczości Full HD+ i kartą wideo Mali G57-MC2, zapewni dobre wrażenia wizualne w trakcie grania i oglądania filmów.

Atutem jest gigantyczny akumulator o pojemności aż 9800 mAh i szybkie ładowanie 66 W, co zapewni 12 godzin oglądania wideo lub 47 dni czuwania.

Jeśli mówimy o wytrzymałości i trwałości również nie będziemy zawiedzeni. Model WP21 przeszedł testy wytrzymałościowe IP68, IP69K oraz MIL-STD-810. Jest odporny na kurz, piasek, wodę nawet pod ciśnieniem i upadek z 1,5 m wysokości. Nie musisz się martwić, gdy zostawisz telefon w nagrzanym samochodzie czy zimą na parapecie na zewnątrz. Dzięki certyfikatom będzie idealny dla pracowników fizycznych jak i zapalonych podróżników.

Oukitel WP21 dodatkowo posiada 2 głośniki, płatności zbliżeniowe NFC, złącze microSD, boczny czytnik linii papilarnych oraz łączność 4G Dual SIM i będzie dostępny w sprzedaży jeszcze przed Nowym Rokiem.