PODSUMOWANIE SEZONU 2022 I POŻEGNANIE Z RUNMAGEDDONEM

Kategoria: Informacja Prasowa

Grudzień to czas podsumowań. Tegoroczna edycja cyklu Runmageddon swój finał miała na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego, w Jakuszycach. To część Szklarskiej Poręby. Brama do Gór Izerskich. To mikroklimat, piękne widoki, czyste powietrze i niekończące się trasy narciarstwa biegowego, które nieośnieżone służą uczestnikom imprez plenerowych. Frekwencja tego sezonu to ponad 60 tysięcy uczestników.

Finał Superligi Runmageddon i Mistrzostw Polski Runmageddon odbył się w wyjątkowej atmosferze i przy dużej dawce endorfin. Sobota przywitała zawodników iście angielską pogodą, ale już w niedzielę emocje przepędziły chmury znad Polany. Oliwy do ognia dolewała europejska śmietanka zawodników serii Elite. Było piekielnie gorąco, na trasie zawodnicy wylewali siódme poty, a na mecie łzy szczęścia.

Ekipa Ulefone, jak zawsze, prezentowała telefony i akcesoria na firmowym stoisku, jednocześnie kibicując zawodnikom. Nasze produkty cieszyły się żywym zainteresowaniem wśród uczestników . Pancerniaki dały radę na trasie. Ekstremalne warunki im nie straszne. Woda, błoto, piach, twarde podłoże to dla nich chleb powszedni. Do tego są stworzone. Ulefone dotarł do mety w jednym kawałku zdobywając rzeszę nowych fanów. Pełen sukces.

Dziękujemy za wspólne pokonywanie przeszkód. Dziękujemy za możliwość uczestnictwa i zaangażowanie w projekt. Dziękujemy organizatorom za nieprzeciętnie wymagające trasy, wysoki poziom całego cyklu eventów, niesamowitą atmosferę i pomocną dłoń, którą służyli w najdrobniejszych kwestiach technicznych. Dziękujemy uczestnikom za pasję i siłę charakteru.

Już po raz ostatni towarzyszyliśmy Wam jako partner cyklu. Podróżowaliśmy z Wami po całej Polsce. Odwiedziliśmy piękne miejsca z których przywieźliśmy wspomnienia i nowe znajomości. Życzymy obfitego w starty sezonu 2023, tras pełnych wyzwań, kilometrów w nogach i łez szczęścia na mecie.

Dziękujemy za wspólną przygodę!!!