REDMAGIC 8S PRO TO GAMINGOWY FLAGOWIEC

Kategoria: Informacja Prasowa

Nubia RedMagic 8S Pro to moc i wydajność w jednym. Ten flagowy smartfon gamingowy został stworzony specjalnie dla pasjonatów mobilnych gier. Wyposażony w najnowszy procesor, potężną baterię i innowacyjne funkcje, RedMagic 8S Pro zapewnia niezrównaną wydajność i płynność podczas grania.

 

 

Serce RedMagic 8S Pro stanowi Snapdragon 8 Gen 2 z chłodzeniem ICE 12.0. Ekran Amoled o przekątnej 6.8 cala z odświeżaniem 120 Hz ma rozdzielczość 2480 x 1116 px i schowany aparat  do selfie 16 Mpx. Dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzenia, RedMagic 8S Pro utrzymuje optymalną temperaturę nawet podczas najbardziej intensywnych sesji gamingowych. Wyświetlacz o wysokiej częstotliwości odświeżania zapewnia płynne i realistyczne doświadczenie w grach, eliminując opóźnienia i zacinanie.

Bateria o pojemności 6000 mAh mimo, że duża to ładuje się błyskawicznie dzięki ładowarce o mocy 65 W. Taki akumulator wystarczy, aby zatrzymać ze sobą na dłużej każdą ważną chwilę. Z tyłu są 3 aparaty – główny 50 Mpx, makro 2 Mpx i ultraszerokokątny 8 Mpx 120 stopni. Całość pracuje na systemie Android 13.

Dodatkowo, RedMagic 8S Pro posiada unikalne funkcje dedykowane graczom, takie jak programowalne przyciski, tryb gry bez zakłóceń, dodatkowy chip Red Core 2, triggery zlokalizowane na ramce urządzenia oraz aplikację Game Space do monitorowania wydajności i zarządzania grami. Dzięki temu możesz dostosować swoje ustawienia, zoptymalizować grę i osiągnąć najwyższy poziom rozgrywki.

 

 

Już we wrześniu będzie dostępny w polskiej dystrybucji. Sięgnij po Nubia RedMagic 8S Pro i doświadcz niezrównanej mocy i wydajności w świecie mobilnego gamingu. Przygotuj się na niezapomniane przygody i staw czoła najtrudniejszym wyzwaniom, korzystając z tego wyjątkowego smartfona gamingowego.