RUNMAGEDDON 2021 – ULEFONE NA EVENCIE W KRAKOWIE

Kategoria: Informacja Prasowa

W ubiegły weekend uczestnicy imprezy z cyklu RUNMAGEDDON 2021 gościli nad Zalewem na Piaskach w podkrakowskim Kryspinowie, a my wraz nimi. Pomimo iż pogoda wcale nie rozpieszczała uczestników biegu, emocji i świetnej zabawy nie zabrakło i tym razem. Trasy o różnej długości oraz niezliczone przeszkody nie pozostawiły na zawodnikach suchej nitki, ani skrawka niezabłoconej odzieży.

I w takich warunkach ekipa RUNMAGEDDON’u postanowiła wziąć na warsztat jeden z naszych telefonów, testując go na trasie i sprawdzając jego wodo, błoto i piaskoszczelne właściwości. Zabawy było przy tym co niemiara, a nasz smarfon zdał egzamin celująco. Wytrzymał figle podczas „zjeżdżalni” spektakularnie lądując na koniec w wodzie, nie przerywając jednak przy tym połączenia, a ekipa jednogłośnie uznała naszego „pancerniaka” za Runmagedonno-odporny. (całość do obejrzenia  TUTAJ)
Oprócz zimnej wody i błota na uczestników czekały również liczne, niezwykle zróżnicowane przeszkody, podczas pokonywania których zawodnicy musieli wykazać się zręcznością, ale przede wszystkim siłą i wytrzymałością. Nie zabrakło przy tym głośnych okrzyków wsparcia ze strony osób dopingujących swoich bliskich i przyjaciół, biorących udział w zabawie.
I tym razem nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród osób, które licznie przybyły na event, zarówno jako uczestnicy, jak i kibice.  Spośród prezentowanych przez nas telefonów największą ciekawość wzbudzała nasza nowość, czyli Power Armor 13 ze swoim olbrzymim
13 200 mAh akumulatorem, tuż za nim Armor 9 i możliwość przetestowania kamery termowizyjnej. Wielu osobom przypadły do gustu również nasze akcesoria; kamera noktowizyjna i endoskopowa.
Nawiązaliśmy nowe znajomości, poklaskaliśmy, pokibicowaliśmy, potestowaliśmy sprzęt, a przede wszystkim świetnie się bawiliśmy. Energia towarzysząca tym eventom jest nie do opisania, a atmosfera rozgrzana do czerwoności. Wspaniale jest być częścią takiego przedsięwzięcia i już nie możemy doczekać się kolejnego weekendu pod szyldem RUNMAGEDDON. Zapraszamy Was serdecznie już 2 i 3 października nad Zalew Zegrzyński pod Warszawę. RUNMAGEDDON wraca do stolicy, a ULEFONE POLSKA będzie towarzyszył w kolejnych zmaganiach REKRUTÓW, ELIT i WETERANÓW biegów przełajowych.

Informacje na temat najbliższego eventu, jak również kolejnych nadchodzących wydarzeń znajdziecie na stronie Facebook Ulefone Polska oraz Facebook Runmageddon PL.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!!!

Kalendarz :

2/3.10.2021: RUNMAGEDDON WARSZAWA
16/17.10.2021: LESKO BRAMA BIESZCZAD – FINAŁ LIGI RUNMAGEDDONU 2021

 

BĄDŹCIE Z NAMI NA EVENTACH RUNMAGEDDON