ULEFONE ARMOR 11 WKRÓTCE W CK MEDIATOR

Kategoria: Telefony, Informacja Prasowa

Jeszcze nie opadł kurz po wprowadzeniu na rynek Armora 10, a Ulefone zapowiada już kolejny pancerny model Armor 11 i znowu zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Tym razem jest to kamera noktowizyjna 20 MP wspierana przez dwie diody podczerwieni. Pozwala ona robić zdjęcia i nagrywać filmy w całkowitej ciemności. Światło podczerwone używane przez kamerę jest niewidoczne, więc nie będzie powodować żadnych zakłóceń. Nie wytwarza również promieniowania elektromagnetycznego, co sprawia, że Armor 11 jest w 100% bezpieczny w użytkowaniu. Jeśli lubisz obserwować przyrodę,  nocna kamera na podczerwień może okazać się przydatnym dodatkiem.
System kamer Penta zamienia codzienne zdjęcia w epickie chwile. Dzięki aparatowi o wysokiej rozdzielczości 48 MP, kamerze noktowizyjnej 20 MP, ultraszerokokątnemu obiektywowi 13 MP, obiektywowi makro i aparatowi pomocniczemu ten system super aparatów zapewnia swobodę uchwycenia skarbów i piękna świata.

Teoretycznie sieć 5G ma prędkość do 10 razy większą niż 4G. Można więc cieszyć się grami i transmisją strumieniową bez opóźnień, pobieraniem HyperFast, wyraźnymi połączeniami wideo HD i nie tylko. Dzięki płynnej współpracy online i superszybkiemu udostępnianiu plików Twoja wydajność pracy będzie znacznie wyższa.

 

 

Już niebawem w sprzedaży