JUŻ NA JESIENI ARMOR 15 ZE SŁUCHAWKAMI TWS

Kategoria: Informacja Prasowa

Najnowszy model Ulefone Armor 15 właśnie wjeżdża na linię produkcyjną. Nie  jest to zwykły pancerniak.

W jego obudowie są ukryte słuchawki TWS, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką gdziekolwiek jesteś. Nie musisz pamiętać o słuchawkach, ponieważ masz je cały czas w telefonie. Z ładowaniem ich również nie będzie problemu, gdyż schowane w obudowę  ładują się automatycznie. Ten model Armora wyposażony jest w baterię 6600 mAh, co umożliwia słuchanie muzyki przez 505 godzin. Po naładowaniu słuchawek możesz odtwarzać muzykę przez 6 godzin.

Obudowa zabezpieczona jest gumowymi klapkami, które zapewniają wodoszczelność urządzenia nawet przy zanurzeniu. Armor 15 spełnia normy wodoszczelności IP68 i IP69K. Sama obudowa zyskała nową szatę. Prócz klasycznej czerni, dostępne są wersje w żywych kolorach – czerwonym i niebieskim. Smartfon został wyposażony w ekran HD+ o przekątnej 5,45 cala. Pod obudową znajdziemy procesor MediaTek Helio P35 z 6 GB pamięci RAM oraz wbudowaną pamięcią 128 GB. Całość pracuje na najnowszym Android 12.

Z tyłu urządzenia znajdują się 2 aparaty o rozdzielczości 12 i 13 MPix. Pierwszy to Sony IMX262 z przysłoną f/1,8, a drugi szerokokątny Samsung S5K3M3 z nieco przymkniętym oczkiem f/2,4. Na froncie jest nieco więcej pikseli – matryca 16 MPix. Odtwarzanie muzyki umożliwią głośniki stereo o mocy 2W i radio FM. Dodatkowe funkcje w Armor 15 to czytnik linii papilarnych, 2 przyciski do spersonalizowania i NFC.