NOWY ULEFONE JEST WYTRZYMAŁY I WYDAJNY

Kategoria: Informacja Prasowa

Ulefone Armor 18 to wyjątkowy smartfon, który oferuje użytkownikom wiele przydatnych funkcji. Telefon został zaprojektowany z myślą o osobach, które potrzebują wytrzymałego i odpornego urządzenia do pracy w trudnych warunkach.

Jedną z najważniejszych cech tego telefonu jest jego wytrzymałość. Ulefone Armor 18 jest odporny na wstrząsy, pył, wodę oraz temperatury od -20°C do 60°C. Spełnia standardy IP68, IP69K i MIL-STD-810G.  Wytrzyma zanurzenie w wodzie na głębokości do 1,5 metra przez 30 minut i upadek z wysokości do 1,5 metra. W połączeniu z korpusem z tworzywa sztucznego oraz odpornym na zarysowania i uszkodzenia szkłem Coring Gorilla Glass 5 jest to jeden z najwytrzymalszych smartfonów na rynku.

Kolejną zaletą Ulefone Armor 18 jest jego wydajność. Telefon działa bezkonkurencyjnie szybko i płynnie dzięki MediaTek Dimensity 900 z 12 GB pamięci RAM. Z możliwością rozszerzenia o kolejne 5 GB pamięci wirtualnej. Pamięci na dane jest aż 256 GB z wariantem rozszerzenia do 2TB, co zapewnia dużą ilość miejsca na przechowywanie aplikacji, plików i danych. Integracja z siecią 5G gwarantuje stabilne i szerokopasmowe połączenie.

Potężny akumulator o pojemności 9600 mAh ma szybkie ładowanie po kablu o mocy 66W oraz 15W w przypadku ładowania bezprzewodowego. W 30 minut naładujesz baterię do 50%. Pełna bateria pozwala na pracę nawet do 4 dni bez konieczności codziennego ładowania.

Optyka Ulefone Armor 18 pozwala robić wysokiej jakości zdjęcia. Główny aparat o rozdzielczości 108 Mpx gwarantuje idealne naświetlenie, redukcję szumów i wyraźne zdjęcia w dzień i w nocy. Towarzyszący aparat 5 Mpx z przysłoną f/3.0 i 60-krotnym zoomem pozwala na robienie zdjęć detali. Ujęcia makro umożliwiają zweryfikowanie pęknięć w ścianach i oglądanie małych owadów. Aparat ultraszerokokątny z przysłoną f/2.2 i matrycą 8 Mpx poszerzył horyzonty do 118.8 stopni, dzięki czemu krajobrazy na zdjęciach zapierają dech w piersiach. Przedni aparat do selfie ma rozdzielczość 32 Mpx. Funkcja upiększania portretów sprawia, że na każdym zdjęciu będziesz wyglądać perfekcyjnie.

Przy optyce warto wspomnieć o wyświetlaczu. Ekran o przekątnej 6,58” z rozdzielczością Full HD+ LCD IPS z odświeżaniem 120 Hz cieszy żywymi kolorami i wysoką jakością obrazu bez względu czy oglądasz zdjęcia, filmy czy grasz. Całość stoi na Android 12.

Oprócz standardowych funkcji smartfonów Ulefone Armor 18 posiada wiele przydatnych rozwiązań. Wśród nich znajdują się między innymi: latarka, kompas, czytnik linii papilarnych, NFC,  Wi-Fi 6, radio FM, dwupasmowy GPS L1+L5. Z kolei złącze uSmart daje dostęp do endoskopu, kamery noktowizyjnej i lupy.

Ulefone Armor 18 to urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o użytkownikach pracujących w trudnych warunkach. Telefon oferuje wysoką wydajność, dużą ilość pamięci, wysokiej jakości zdjęcia i wiele przydatnych funkcji technicznych. Ulefone Armor 18 to model wytrzymały i użyteczny. Będzie dostępny w dystrybucji w połowie marca 2023.