ULEFONE ARMOR 19 DOSTĘPNY NA WIOSNĘ

Kategoria: Informacja Prasowa

Ulefone Armor 19 to bezkompromisowy i solidny smartfon pasujący do każdego trybu życia. Telefon został zaprojektowany z myślą o osobach, które potrzebują wytrzymałego i odpornego urządzenia podczas uprawiana sportów ekstremalnych i do pracy.

Wytrzymałość to jego najważniejsza cecha. Ulefone Armor 19 jest odporny na wstrząsy, pył, wodę oraz temperatury od -20°C do 60°C. Spełnia standardy IP68, IP69K i MIL-STD-810H.  Wytrzyma zanurzenie w wodzie na głębokości do 1,5 metra przez 30 minut i upadek z wysokości do 1,5 metra. Szkło Coring Gorilla Glass 5 gwarantuje 2x większą odporność na zarysowania i uszkodzenie szkła oraz ochronę przed uderzeniami. Takie połączenie stawia ten model jako jeden z najwytrzymalszych smartfonów na rynku.

Technologia ISOCELL w Ulefone Armor 19 pozwala robić wysokiej jakości zdjęcia o niskim poziomie szumów i z dobrym doświetleniem. Główny aparat o rozdzielczości 108 Mpx gwarantuje wyraźne zdjęcia w dzień i w nocy. Towarzyszący aparat makro 5 Mpx z przysłoną f/3.0 i 60-krotnym zoomem pozwala na robienie zdjęć detali. Ujęcia makro umożliwiają zweryfikowanie pęknięć w ścianach i oglądanie małych owadów. Aparat ultraszerokokątny z przysłoną f/2.2 i matrycą 8 Mpx poszerzył pole widzenia do 119°, dzięki czemu sprawdza się przy fotografii krajobrazów, miast i architektury. Optyce do selfie o rozdzielczości 16 Mpx. Z funkcją upiększania portretów sprawia, że podczas każdej rozmowy i na każdym zdjęciu będziesz wyglądać zjawiskowo.

Na dużym wyświetlaczu widać więcej. Ekran o przekątnej 6,58” z rozdzielczością Full HD+ LCD IPS oferuje żywe kolory i rewelacyjną jakość obrazu pod każdym kątem bez względu czy oglądasz zdjęcia, filmy czy grasz. Odświeżanie o częstotliwości 120 Hz zapewnia niezwykle płynne przewijanie i szybką reakcję.

Ulefone Armor 19 jest urządzeniem wysokowydajnym. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G99 z 12 GB pamięci RAM zapewnia płynne i szybkie działanie. Jest możliwość rozszerzenia pamięci wirtualnej o kolejne 5 GB. Aż 256 GB ROM z wariantem rozszerzenia do 2TB zapewnia wystarczająco miejsca na przechowywanie aplikacji, plików i danych. Integracja z siecią 4G gwarantuje stabilne i szerokopasmowe połączenie.

Ulefone Armor 19  na jednym ładowaniu może działać nawet 4 dni. W 30 minut naładujesz baterię do 50%. Akumulator o pojemności 9600 mAh zapewni Ci spokój na długi czas. Szybkie ładowanie po kablu ma moc 66W oraz 15W w przypadku ładowania bezprzewodowego. Ładowanie zwrotne 5W może stanowić wsparcie dla mniejszych urządzeń w podróży.

Oprócz standardowych funkcji smartfonów, Ulefone Armor 19 posiada wiele przydatnych rozwiązań. Wśród nich znajdują się między innymi: latarka, kompas, czytnik linii papilarnych, NFC,  Wi-Fi 5, radio FM,  dwupasmowy GPS L1+L5. Złącze uSmart umożliwia dostęp do endoskopu, kamery endoskopowej i lupy.

Ulefone Armor 19 to urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o użytkownikach pracujących w trudnych warunkach. Telefon oferuje wysoką wydajność, dużą ilość pamięci, wysokiej jakości zdjęcia i wiele przydatnych funkcji technicznych. Ulefone Armor 19 to model wytrzymały i użyteczny. Będzie dostępny w dystrybucji w połowie marca 2023.