ULEFONE ARMOR 21 Z MOCNYM GŁOŚNIKIEM I PODŚWIETLENIEM RGB

Kategoria: Informacja Prasowa

Na rozpoczęcie wakacji Ulefone przygotował nowość. Armor 21 jest atrakcyjny szczególnie dla miłośników dobrej zabawy. To co może przekonać do tego modelu to poza wytrzymałą obudową mocne głośniki.

 

 

Tak jak każdy pancerniak, Armor 21 ma wytrzymałą obudowę. Certyfikaty IP68/ IP69K oraz MIL-STD-810H zapewniają ochronę przed kurzem, wodą czy upadkami z 1,5 m. Nawet impreza nad basenem nie będzie straszna dla Armora 21.

Tym co charakteryzuje ten model jest element na pleckach. Dokładnie chodzi o głośnik, który wyróżnia się wizualnie. Jest duży i umieszczony centralnie z tyłu obudowy. Jego moc to 3,5W, a głośność to aż 122 dB. Dodatkowo jest on otoczony pierścieniem „Infinite Halo”, który mieni się kolorami RGB w trakcie odtwarzania muzyki, ładowania i odbierania powiadomień.  Obok znajduje się aparat 64 Mpx Sony IMX686 oraz aparat noktowizyjny do zdjęć w ciemności 24 Mpx.

Przód obudowy to ekran IPS o przekątnej 6,58 cala w rozdzielczości Full HD+ z odświeżaniem 120 Hz zapewniającym płynność pracy oraz aparat do selfie o rozdzielczości 16 Mpx.

 

 

Całością zarządza Android 13 na bardzo wydajnym chipsecie MediaTek Helio G99 z 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci zewnętrznej. Pamięć można poszerzyć o kolejne 2 TB przy pomocy karty microSD. Bateria o pojemności 9600 mAh pozwala na 30 godzin słuchania muzyki, 15 godzin odtwarzania filmów lub 522 godziny czuwania. Armor 21 jest wyposażony w szybkie ładowanie 33W. Waga telefonu to 400g, a grubość 18,1 mm.

Dodatkowe funkcje to emiter podczerwieni, płatności Google z NFC oraz port uSmart na boku obudowy. Daje możliwość wpięcia telefonu do stacji dokującej i podłączenia dodatkowych akcesoriów. Dzięki funkcji zdalnego sterowania możesz zarządzać z telefonu telewizorem, projektorem, wentylacją czy robotem sprzątającym. Armor 21 posiada także radio FM, odblokowywanie twarzą i odciskiem palca, slot na 3 karty oraz programowalny przycisk.

Ulefone Armor 21 pojawi się w polskiej dystrybucji z końcem czerwca. Cena sugerowana to 1399 zł.