ARMOR X6 PRO JUŻ JESIENIĄ W SPRZEDAŻY

Kategoria: Informacja Prasowa

Mamy dobrą wiadomość dla sympatyków Armora X6. Już na jesieni  w ofercie CK Mediator pojawi się nowy model Ulefone Armor X6 Pro.

Mocniejsza wersja ekonomicznego i odpornego smartfona. Ulefone Armor X6 Pro stoi na Android 12 z 4-rdzeniowym procesorem Helio A22 4G z dwoma gniazdami SIM.  Współpracuje z 4GB pamięci RAM i 32 GB ROM z możliwością rozbudowy. Jest odporny na wodę, kurz i wstrząsy dzięki certyfikatom IP68/ IP69K i MIL-STD-810G. Sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Przeszedł również testy niskiego ciśnienia , wilgotności i promieniowania słonecznego. Wytrzymuje zanurzenie w wodzie do 1,5 m nawet przez 30 minut. Warto dodać, że jego obudowa pokryta jest powłoką makrocząsteczkową gwarantującą hydroizolację.

Producent nie zapomniał o NFC, kastomizowanym przycisku, odblokowaniu twarzą oraz Bluetooth 5.0 i GPS dzięki czemu Armor X6 Pro sprawdzi się jako nawigacja w trakcie wypraw motocyklowych. Ten model nie posiada czujnika biometrycznego, jednak ogromnym atutem są wymiary urządzenia – 150 x 78,9 x 14,4 cm przy wadze 227 gramów i przekątnej wyświetlacza 5”. Energię dostarcza bateria o pojemności 4000 mAh z ładowaniem 5W.

Może nie jest to imponujący zestaw, ale jest wytrzymały i komfortowy w użytkowaniu. Idealny model dla pracowników fizycznych. Przeznaczony do pracy w ciężkich warunkach, jak i dla zwolenników wspinaczki górskiej i ekstremalnych przygód.