ULEFONE NA 100 EVENCIE RUNMAGEDDON

Kategoria: Informacja Prasowa

W pierwszy wrześniowy weekend, w przepięknej scenerii Gdyńskiego wybrzeża odbyła się bardzo szczególna impreza w tegorocznym cyklu. Był to bowiem jubileuszowy 100 event pod patronatem RUNMAGEDDON. Tym czasem z imprezy na imprezę szeregi uczestników zasila coraz większa liczba chętnych, my zaś staramy się towarzyszyć im podczas zmagań, a zainteresowanie produktami marki Ulefone rośnie proporcjonalnie do ilości zawodników.

A już w najbliższy weekend tj. 18 i 19 września przenosimy się z „gorącej” północy na „jeszcze gorętsze” południe kraju nad Zalew na Piaskach nieopodal Krakowa. Tegoroczny cykl zbliża się co prawda małymi kroczkami do mety, emocji jednak na tych wydarzeniach nie brakuje i pomimo iż jesień zaczyna coraz częściej ukazywać swoje oblicze, z pewnością również i teraz  nie zabraknie gorącej atmosfery i świetnej zabawy. 🙂

Będziemy oczywiście towarzyszyć tym emocjom. Zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie, a po zakończeniu zmagań na trasie znajdziecie nas w miasteczku eventowym, gdzie oprócz możliwości obejrzenia naszych telefonów można zapoznać się z ich specyfikacjami i najnowszymi funkcjami, takimi jak kamera termowizyjna (Armor 9), czy ładowanie wsteczne z potężnego akumulatora (Power Armor 13).

Informacje na temat najbliższego eventu, jak również kolejnych nadchodzących wydarzeń znajdziecie na stronie Facebook Ulefone Polska oraz Facebook Runmageddon PL.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!!!

 

Kalendarz :

18/19.09.2021: RUNMAGEDDON KRAKÓW
2/3.10.2021: RUNMAGEDDON WARSZAWA
16/17.10.2021: RUNMAGEDDON POŁUDNIE

 

BĄDŹCIE Z NAMI NA EVENTACH RUNMAGEDDON