ULEFONE POWER ARMOR 12 JUŻ W SPRZEDAŻY

Kategoria: Telefony

We wrześniu w ofercie Ulefone pojawił się nowy wzmocniony smartfon – Ulefone Armor 12. Klasyczna pancerna obudowa (standard IP68/IP69K, STD-MIL-810G) w dwóch kolorach, czarnym lub szarym, tym razem skrywa procesor MediaTek Dimensity 700 obsługujący sieć 5G, 8GB RAM i 128GB pamięci wbudowanej z możliwością rozbudowy kartą SD o 1TB, wyświetlacz 6,1″ o rozdzielczości 720x1600px oraz baterię o pojemności 5180 mAh. Telefon wyposażony jest w główny aparat 48MPIX z dodatkowymi obiektywami szerokokątnym i makro oraz przednim aparatem 16MPIX. Całość działa na Androidzie 11. Ponadto telefon pokryty jest specjalną powłoką z jonami srebra, co zapobiega przywieraniu i rozwojowi bakterii.

Ulefone Armor 12 5G, będąc wytrzymałym telefonem równoważy wysoką wydajność i długi czas pracy baterii, pozostając przy tym bardzo smukłym i niezwykle eleganckim. Nie można mu się oprzeć, od pierwszego spojrzenia.

Zbudowany solidnie, aby przetrwać w każdym trudnym i wymagającym środowisku. Bez względu na to, czy zabierzesz go ze sobą w góry, pójdziesz na pustynię, czy przeprawisz się przez strumień, jego wodoszczelność, pyłoszczelność i odporność na wstrząsy sprawią, że stanie się Twoim godnym zaufania towarzyszem przy każdej wyprawie.

Zoptymalizowany poczwórny aparat pozwoli Ci uchwycić każdy zachwycający moment w życiu. Główny aparat o rozdzielczości 48MP wiernie rejestruje wyraźne i szczegółowe obrazy. Wybierz szerokokątny aparat 8MP dla niesamowitych ujęć krajobrazów, obiektyw makro 2MP dla zbliżeń, a czujnik głębi 2MP pomoże Ci przenieść Twoje zdjęcia na nowy poziom.

Wykonane na zamówienie wielofunkcyjne etui ochronne jest nie tylko odporne na codzienne uszkodzenia, ale także zapewnia większą mobilność dzięki obracającemu się o 180° tylnemu klipsowi i karabińczykowi. Co więcej, otwór po stronie telefonu służący do mocowania smyczy nie zostanie zasłonięty nawet po założeniu etui ochronnego. Możesz więc cieszyć się zarówno ochroną, jak i poręcznością.

Dostępny u naszego partnera FUNTECH.PL