W OFERCIE CK MEDIATOR POJAWIŁY SIĘ PRODUKTY ZTE – NA CZELE AXON I NUBIA

Kategoria: Informacja Prasowa

Z przyjemnością informujemy, że CK Mediator został oficjalnym dystrybutorem firmy ZTE, w tym marek Nubia i Axon.
ZTE to firma założona w 1985 roku przez Hou Weigui z siedzibą w Shenzhen w Chinach. Obecnie na nowo podbija rynek. Już w lipcu do sprzedaży CK Mediator trafią takie modele jak Axon 30 5G, Redmagic 6G i 7 oraz Redmagic TWS Gaming Earphones. 

W modelu Axon 30 znajdziemy ulepszoną wersję  aparatu zatopionego w ekarnie (Under Display Camera). W tym modelu większono zagęszczenie pikseli ekranu z 200 do 400 ppi, a rozdzielczość aparatu zmniejszono z 32 do 16 Mpx i dołożono nową 7-warstowową konstrukcję ekranu przy zastosowaniu materiałów o większej przepuszczalności światła dla polepszenia jakości zdjęć. Z kolei w Redmagic 6G ekran odświeża się z częstotliwością aż 165 Hz, a najwyższa opcja pamięciowa to 18 GB RAM.

Redmagic 7 może pochawalić się procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 i 16 GB RAM LPDDR5 i 256/512 GB. Jest tu również odpowiednie chłodzenie z mocnym wiatrakiem i szybkie ładowanie 65 W. Do mobilnego gamingu idealnie sprawdzą się bezprzewodowe słuchawki na Bluetooth Redmagic TWS Gaming Earphones.