WIĘKSZA DOSTĘPNOŚĆ URZĄDZEŃ ZTE DLA POLSKICH KLIENTÓW

Kategoria: Informacja Prasowa

Z końcem października chiński producent sprzętu elektronicznego ZTE podpisał umowę dystrybucyjną z polskim importerem. CK Mediator Polska Sp. z o.o. będzie od tej chwili dostawcą smartfonów i smartwatchy ZTE oraz na wyłączność produktów marki partnerskiej wytwórcy – Nubia Technology.

Polska dystrybucja

Od lipca br. w ofercie CK Mediatora dostępne są gamingowe smartfony i akcesoria Nubia RedMagic oraz biznesowe ZTE Axon. W 2023 roku planowane jest włączenie do portfolio sprzedażowego kolejnych urządzeń serii Nubia. Wśród nich mają znaleźć się między innymi monitory, myszki oraz klawiatury gamingowe. W asortymencie dystrybutora dostępne będą także smartwatche ZTE oraz budżetowe smartfony serii Blade. Wszystkie produkty pochodzące z oficjalnej polskiej dystrybucji będą objęte wsparciem posprzedażowym i gwarancją realizowaną na terenie kraju.

Rozwój w regionie

Marka ZTE znana jest polskim klientom głównie ze sprzedaży sprzętu sieciowego. W tym segmencie producent ma ugruntowaną pozycję w regionie, szczególnie w kategorii urządzeń obsługujących najnowszą technologię 5G, w której jest liderem rynku. Zawarcie kontraktu między chińskim gigantem a warszawskim importerem oznacza, że ZTE chce rozszerzyć dostępność urządzeń i wzmocnić swoją pozycję rynkową.

Współpraca z CK Mediator to dla nas znaczący kamień milowy budowania silnej pozycji w regionie środkowoeuropejskim. Rozwój naszej działalności oraz widoczności marki ZTE oraz Nubia i Redmagic w Polsce i Europie Centralnej są dla nas szczególnie ważne ze względu na wysoki potencjał rynku i posiadane przewagi konkurencyjne. Wierzymy, że korzystając z doświadczenia firmy CK Mediator osiągniemy nasze cele. – informuje CEO Poland & Nordics Mingxi Huang.

Część produktów z powodzeniem trafiła już do polskich sklepów, takich jak x-kom, Media Expert, Neonet, czy  Empik. W najbliższych miesiącach portfolio produktowe ma sukcesywnie się poszerzać.

Ścisła współpraca z jedną z największych firm telekomunikacyjnych na świecie to dla nas ogromne wyróżnienie, a także dowód na to, że przez 25 lat działalności udało nam się wypracować efektywne strategie biznesowe. Produkty ZTE oraz Nubia cechuje wysoka jakość i duża różnorodność. W ofercie znajdziemy rozwiązania budżetowe, biznesowe a także urządzenia skierowane bezpośrednio do amatorów gamingu. – mówi Prezes CK Mediator Polska Dariusz Grabowski

 

O ZTE

ZTE to jedna z największych chińskich firm technologicznych i wiodący globalny dostawca zintegrowanych rozwiązań komunikacyjnych. ZTE Corporation jest światowym liderem w dziedzinie telekomunikacji i technologii informatycznych. Założona w 1985 roku i notowana na giełdach w Hongkongu i Shenzhen, firma jest zaangażowana w dostarczanie innowacyjnych technologii i zintegrowanych rozwiązań globalnym operatorom, przedsiębiorstwom oraz konsumentom z ponad 160 krajów na całym świecie.

W Polsce dużą popularnością i zaufaniem klientów cieszą się produkty takie jak routery i modemy.

 

Dodatkowe informacje:

ZTE

ztedevices.com/pl-pl/

Nubia RedMagic

redmagic.com.pl

facebook.com/RedMagicPolska