KIM JESTEŚMY?

Firma CK Mediator powstała w 1997 roku. Od początku działalności głównym profilem firmy była sprzedaż hurtowa towarów z branży IT. Aktualnie jesteśmy bezpośrednim importerem laptopów marki Toshiba, Asus, Lenovo, Dell, HP i Acer. Stale rozwijamy również ofertę tabletów oraz komputerów PC i AIO.

Szerokie kontakty wśród producentów elektroniki zaowocowały wprowadzeniem oferty najwyższej jakości smartfonów marek, takich jak Ulefone oraz Remade. W planach jest wprowadzenie do oferty dystrybucyjnej kolejnych marek, aby budować kompetencje najbardziej profesjonalnego importera tego typu urządzeń w Polsce.

Do naszych głównych atutów możemy zaliczyć wykwalifikowany i elastyczny dział handlowy, stojącą na wysokim poziomie logistykę i świetnie wyszkolony personel serwisu. Zakupy w naszej firmie to zawsze gwarancja najwyższej jakości obsługi, najbardziej atrakcyjnych cen oraz najlepszych produktów dostępnych na rynku.

W czasie swojej dotychczasowej działalności daliśmy się poznać jako solidny kontrahent, dbający przede wszystkim o dobro Klienta. Słuszność obranej strategii zaowocowała stale powiększającym się gronem odbiorców. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na najlepsze warunki finansowe, sprawny serwis gwarancyjny i pewność transakcji popartą wieloletnim doświadczeniem.Ponad
100 PRACOWNIKÓW
zapewniających najlepszą obsługę naszych klientów


Ponad
750 STAŁYCH KLIENTÓW
hurtowych, którzy nam zaufali


Ponad
250 000 LAPTOPÓW
dostarczonych do naszych klientów

Microsoft

Z przyjemnością informujemy, iż firma CK Mediator Polska uzyskała status Microsoft Registered Refurbisher. Program Registered Refurbisher dedykowany jest urządzeniom odnowionym i poleasingowym. Poświadcza on o oryginalności stosowanego oprogramowania, posiadaniu oficjalnej i legalnej licencji Microsoft, a tym samym o bezpieczeństwie naszych Klinetów. By zostać beneficjentem Programu należy spełniać szereg surowych zasad oraz norm jakościowych. Tym bardziej cieszy nas, iż mogliśmy dołączyć do tego grona, by stale dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości.

PORTFOLIO PRODUKTÓW

Posiadamy bogaty asortyment produktów, które możemy Państwu zaoferować. Aby zapoznać się z naszą szczegółową ofertą prosimy kontaktować się bezpośrednio.

LAPTOPY

LAPTOPY

Toshiba, Asus, Lenovo, Dell, HP, Acer, Gateway

TABLETY

TABLETY

Apple, Lenovo, Huawei, Acer, Toshiba, Dell

KOMPUTERY PC i AIO

KOMPUTERY PC i AIO

HP, Dell, Acer, Lenovo

SMARTFONY

SMARTFONY

Apple, Ulefone, Oukitel, Remade

AKCESORIA

AKCESORIA

SMART HOME I AGD

SMART HOME I AGD

Amazon, Google, Dorsch, Xiaomi

Szanowny Kliencie,

Uprzejmie informujemy, iż w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, z dniem 8 sierpnia 2018 roku przekazaliśmy całą obsługę serwisową podmiotowi zewnętrznemu firmie Eco sp. z o.o., niezmiennie pozostając jednak jako gwarant jakości naszych towarów i usług serwisowych.

Mając na uwadze Państwa wygodę i komfort, informujemy, że zmianie ulegają również procedury reklamacyjne, wynikające z wprowadzenia nowoczesnego systemu reklamacyjnego (RMA).

INFORMACJE DLA KLIENTÓW

DLACZEGO MY

Jak rozpoznać urządzenia z naszej oferty i dlaczego współpracować z nami.

Dowiedz się więcej >

WARUNKI GWARANCJI I REKLAMACJE

Zakres i procedura realizacji gwarancji, zamawianie kuriera.

Dowiedz się więcej >

JAK ZOSTAĆ NASZYM PARTNEREM

Warunki współpracy hurtowej, program lojalnościowy.

Dowiedz się więcej >

CERTYFIKATY I POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dokumenty do pobrania.

Dowiedz się więcej >

GDZIE KUPIĆ

Rekomendowane sklepy detaliczne, w których można znaleźć urządzenia z naszej oferty.

Dowiedz się więcej >

Export

tel.: +48 22 690 00 04

Detal

tel.: +48 22 123 43 38 (wew. 403)

Marketing

tel.:+48 22 123 43 38 (wew. 103)

Sprzedaż hurtowa

tel.: +48 22 123 43 38 (wew. 260)

Serwis

tel.:+48 22 123 43 39

ADO

tel.:+48 22 123 43 38 (wew. 102)

Dane Firmy

CK MEDIATOR POLSKA Sp. z o.o. sp.k.
ul. Patriotów 110
04-844 Warszawa
KRS: 0000580874
NIP: 5252569541
REGON: 146941318
+48 22 123 43 38