KIM JESTEŚMY?

Firma CK Mediator powstała w 1997 roku. Od początku działalności głównym profilem firmy była sprzedaż hurtowa towarów z branży IT. Aktualnie jesteśmy bezpośrednim importerem laptopów marki Toshiba, Asus, Lenovo, Dell, HP i Acer. Stale rozwijamy również ofertę tabletów oraz komputerów PC i AIO.

Szerokie kontakty wśród producentów elektroniki zaowocowały wprowadzeniem oferty najwyższej jakości smartfonów marek, takich jak Ulefone oraz Remade. W planach jest wprowadzanie do oferty dystrybucyjnej kolejnych marek, aby budować kompetencje najbardziej profesjonalnego importera tego typu urządzeń w Polsce.

Do naszych głównych atutów możemy zaliczyć wykwalifikowany i elastyczny dział handlowy, stojącą na wysokim poziomie logistykę i świetnie wyszkolony personel serwisu. Zakupy w naszej firmie to zawsze gwarancja najwyższej jakości obsługi, najbardziej atrakcyjnych cen oraz najlepszych produktów dostępnych na rynku.

W czasie swojej dotychczasowej działalności daliśmy się poznać jako solidny kontrahent, dbający przede wszystkim o dobro Klienta. Słuszność obranej strategii zaowocowała stale powiększającym się gronem odbiorców. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na najlepsze warunki finansowe, sprawny serwis gwarancyjny i pewność transakcji popartą wieloletnim doświadczeniem.

Microsoft